Загран паспорт Мариуполь

КАНИКУЛЫ В КНЯЖЕСТВЕ ЛЬВА

КАНИКУЛЫ В КНЯЖЕСТВЕ ЛЬВАУвеличить

Версия для печати  
Задать вопрос  

 

Канікули у князівстві Лева

День 1

Приїзд до Львова. Зустріч представниками фірми, поселення в готель.
Оглядова автобусна екскурсія «Львів крізь віки».  Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте Величний собор Св. Юрія Змієборця – шедевр барокової архітектури, головний греко-католицький собор Західної України; Високий замок – найвищий пагорб міста (413 м. над рівнем моря) з залишками фортеці – місце де зародився Львів, і де Ви зможете поглянути на місто з висоти пташиного польоту; Личаківське кладовище – Музей в якому поєднана незбагненність вічності та мистецтва, місце поховання видатних людей (І. Франка, В. Івасюка, С. Крушельницької, М. Шашкевича та ін.), а також побачите Порохову вежу та оборонні мури старого міста.
Обід. 
Пішохідна екскурсія «Вуличками середньовічного Львова». Під час цієї екскурсії Ви побачите: площу Ринок – перлину епохи Відродження, де кожен будинок безцінна пам’ятка архітектури: Ратуша, чотири старовинні фонтани навколо неї, Римо-католицький Катедральний собор, унікальна каплиця Боїмів, Музей-аптека, Королівські зали (у минулому резиденція польського короля Яна III Собеського), Італійський дворик, пам'ятка архітектури Ренесансу – Успенська церква, Вежа Корнякта, Вірменський квартал зі старовинним Вірменським собором. Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.
Вільний час. Вечірня програма за бажанням.
Ночівля.

День 2

Продовження пішохідної екскурсії містом – відвідання «Шевченківського гаю».  На його території створено ряд сіл із 15-20 архітектурних об’єктів в кожному, які ідеально вписуються у ландшафт. У житлових, господарських та обрядових будівлях експонуються предмети домашнього вжитку, одяг, інструменти різноманітних ремесел, знаряддя сільського господарства, транспортні засоби. Крім того, селянська хата, що старша за США, козацька чайка, старовинна пасіка, сільська школа зі спеціальною партою для бешкетників і навіть старовинна будка для собаки. Всі ці предмети відображають життя українців у XVIII-XIX ст.
Обід.
Продовження пішохідної екскурсії Львовом. Під час прогулянки, крім визначних архітектурних пам’яток, яких у Львові справді дуже багато, Ви обов'язково побачите також декілька унікальних скульптурних композицій, зокрема статую сидячого Христа під розп’яттям, так звану «Львівську статую свободи», пам'ятник Усмішці, бронзову скульптуру бравого солдата Швейка.  
Ночівля.

День 3

10:00 – Виїзна екскурсія «Замками Галичини».
Приїзд до Олеського замку – найстаршого в Західній Україні.   Замок є видатною пам'яткою архітектури та історії XIII-XVIII ст. Ця давньоруська фортеця, яка із плином часу стала резиденцією польських магнатів була перебудована в стилі італійського ренесансу. Тут народився та потім часто мешкав король Польщі Ян III Собеський, який і зібрав велику колекцію творів мистецтва. Зараз у замку-музеї зібрано сотні унікальних творів живопису та скульптури X-XIX ст. 
Переїзд до Підгорецького замку – одного із найвідоміших та найгарніших замків України.   Це визначна пам'ятка пізньоренесансної архітектури. До замкового ансамблю входять: бароковий костел 1752-1766 рр., в'їзна брама та парк XVIII ст. зі старими липами. Палац оточений ровами і валами. Зараз замок перебуває на реставрації, але навіть в такому стані він викликає захоплення.
Переїзд до Золочівського замку.   Замок у Золочеві споруджено у 1630-х рр. на зразок цитаделі з бастіонами. На подвір'ї замку стоять пізньоренесансний Великий палац і унікальний Китайський палац із східною атрибутикою, де можна ознайомитись із колекціями творів мистецтва та ужиткових речей Єгипту, Японії, Туреччини, Індії, Персії... Ніхто не знає звідки на подвір'ї замку взялися два дивні камені XIII-XV ст. із закодованим написом, текст якого ще нерозгадано. Можливо, саме Вам це вдасться!
Повернення до Львова. 
Вечеря.
Від'їзд 

Стоимость тура

 

15+1 20+2 30+3 40+4
480 440 390 340

Увага! Стоимость указана в гривнах за человека за турпакет.

 

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

 Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

ВАРТІСТЬ:

У вартість туру входить:

  • зустріч групи на вокзалі;
  • послуги екскурсовода; 
  • транспортне обслуговування за програмою;
  • харчування (обіди у перші 2 дні та вечеря у 3 день).

 У вартість туру не входить:

 
  • проживання в готелі на вибір;
  • проїзд в міському транспорті;
  • факультативні екскурсії;
  • додаткові розваги;
  • вхідні квитки в музеї. 

КАНИКУЛЫ В КНЯЖЕСТВЕ ЛЬВАУвеличить  КАНИКУЛЫ В КНЯЖЕСТВЕ ЛЬВАУвеличить  КАНИКУЛЫ В КНЯЖЕСТВЕ ЛЬВАУвеличить  КАНИКУЛЫ В КНЯЖЕСТВЕ ЛЬВАУвеличить  КАНИКУЛЫ В КНЯЖЕСТВЕ ЛЬВАУвеличить 


Отзывы:

Автор: Посетитель 23.06.2017

Оценка: 5 из 5 звёзд!

You\'re a real deep thekrin. Thanks for sharing.

Написать отзыв