Загран паспорт Мариуполь

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВА

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить

Версия для печати  
Задать вопрос  

 

«НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВА» 

Программа тура:

1 день 30.12.2018 Прибуття до Львова. Трансфер до готелю. Поселення (згідно правил готелю після 14:00, а якщо Ви приїхали раніше, то залишаємо речі в камері зберігання та вирушаємо на огляд міста). Збір групи біля Оперного театру.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Новорічними вуличками міста Лева», в якій Ви ознайомитесь з чарівним древнім містом та його загадковими місцями. В ході екскурсії матимете змогу познайомитись з Перлиною Європи Львівським Оперним театром, ансамблем Вірменського Кварталу з Вірменською катедрою та Будинком Пір року, Площею Ринок з міською Ратушею (за бажанням, можна буде піднятить на Вежу Ратуші), Чорною кам’яницею, Аптекою-Музеєм, колишнім Домініканським костелом, ансамблем Успенської церкви з вежею Корнякта. Побачите Королівський та міський Арсенали, наслухаєтесь цікавих бувальщин про львівських євреїв у єврейському кварталі, побуваємо на святому місці колишньої синагоги «Золота Роза» і торкнемося львівської стіни плачу, сфотографуєтесь поруч із засновником нашого міста Королем Данилом, побачите вагончик перших львівських електричних трамваїв, побуваєте в головній римо-католицькій святині Латинській катедрі та колишніх усипальницях родів Боїмів та Кампіанів А після такої прогулянки запрошуємо Вас прогулятися містом та продегустувати Галицьку кухню. Воно і доречно бо після такої прогулянки хочеться чогось смачненького. Вільний час. Нічліг.

2 день 31.12.2018 Сніданок. 10.30 Збір біля Оперного театру, Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Зимова казка міста Лева» Ми пройдемось вулицями, забудова, яких проходила за час Австро-Угорщини, вул. Коперника, на якій за огорожею з орнаментальною металевою брамою бачимо величну і водночас витончену споруду, прикрашену рельєфами, ліпниною, настінним живописом і вітражами. Палац Потоцьких - яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших архiтектурних пам’яток Львова.

Також побачимо картинну галерею, Оссолінеум (тепер бібліотека ім. В. Стефаника). Дивовижний «Галицький Сейм» (зараз це головний корпус Університету І. Франка), Будинок вчених, аналогів інтер’єру якого немає ніде в Україні. Вільний час. Пропонуємо Вам відвідати музей пивоваріння Львова (вхідний квиток 60 грн.). У 2005р працівники пивоварні сформували першу експозицію, єдиного в той час музею історії пивоваріння. Після реконструкції – це вже сучасний музейно-культурний комплекс «Львіварня»-аналогів якому немає в Україні. Тут зібране все цікаве, що стосується Львова і пива. А завершити мандрівку можна за дегустаційним сетом продукції пивоварні.

Повернення до готелю. Ти бачиш, як метушаться стурбовані люди у передчутті дива. Вже скоро! Ще зовсім небагато! І все буде: бенгальські вогні, ялинка, новорічні прикраси, подарунки, усміхнені обличчя. Готуємось до святкування Нового Року.

3 день 01.01.2019 З новим 2019 роком!!! Сніданок.

Факультативно пропонуємо Вам автобусну екскурсію «Львів крізь віки» (150 грн./ос).Під час екскурсії ми ознайомимось з історичними пам?ятками XIV-XX ст.: церквою св. Єлизавети, найвищим храмом міста; собором св. Юра, у крипті якого похований князь Русі Ярослав Осьмомисл; Львівською Політехнікою; палацом Потоцьких; Шляхетським казино; Національним Університетом ім. І. Франка; Бернардинським костелом.

Піднімемось на Високий Замок – найвищу гору Львова, де з висоти пташиного польоту можна насолодитись панорамою міста, а також можна побачити залишки оборонної стіни Високого замку, який під час облоги здобули козаки Богдана Хмельницького. На вулиці Підвальній побачимо залишки оборонних валів, Порохову вежу, бастеї з кам’яними мурами, Королівський та Міський арсенали.На завершення відвідаємо найстаріше кладовище Східної Європи, музей надгробної скульптури під відкритим небом – Личаківський цвинтар. Серед шедеврів: «Спляча красуня», «Собача вірність», «Богиня ночі» та каплиця з химерами (тривалість 3 години). Вільний час.

Пропонуємо продовжити святкування Нового року і прогулятись найвідомішими закладами міста, до того ж вони знаходяться поруч один біля одного, а саме: - «Криївка» - знаменитий ресторан у Львові зі стилем інтер’єру часів ОУН і УПА. - «Мазох-cafe» - вікно у неймовірний світ, що став справжнім втіленням творів «батька мазохізму» - письменника Леопольда фон ЗахерМазоха. - «Гасова Лямпа» - пориньте в життя самого високого пабу Львова, захоплюючі історії про нафтову лихоманку на Галичині та винахідників першої у світі гасової лампи. - «Під Золотою Розою (Галицька Жидівська Кнайпа)» - розташована в історичному єврейському кварталі Львова поблизу руїн синагоги. Меню без цін, а вартість страв залежить від вміння клієнта торгуватись. - "Дiм легенд" - ресторан, розташований прямо навпроти "Під Золотою Розою". Кожен зал закладу присвячений одній з львівських легенд. Тут є кімната часу, в якій виставлені макети Місяця, Сонця, фотографії годин, які в різний час прикрашали Ратушу. Нічліг

4 день 02.01.2019 Сніданок. Виселення з готелю до 12.00. Трансфер на вокзал.

А якщо до поїзда ще є час, то факультативно запрошуємо на екскурсію «Новорічний Львів з ароматом кави». Екскурсія проходить по середньовічній частині Львова там, де знаходяться кав’ярні з інтер’єрами цісарських часів: “Синя пляшка”, в якій можна відчути атмосферу Львова часів Австро-Угорщини і одна з найстаріших кав’ярень Львова – “Віденка”.

У культовій кав’ярні «Вірменка», яка тричі поспіль визнана найкращою кав’ярнею на фестивалі кави у Львові, Ви відчуєте смак справжньої кави, а також, дізнаєтесь, де полюбляли зустрічатись хіпі. У кав’ярні “Фреска”, яка отримала свою назву від старовинних малюнків віднайдених під час ремонту можна оглянути настінні розписи XVIII ст. Львів – місто не лише кави, але й місто левів. І звісно можна знайти і кавового лева, що присів неподалік кав’ярні “Золотий дукат”.Історія кави відкриється після відвідання “Львівської копальні кави”, а про мистецтво можна поговорити у кав’ярні “Штука” (з пол. мистецтво) з інтер’єрами початку ХХ ст. (тривалість 3 години).

І наостанок, щоб залишити щось на згадку про наше красиве місто, рекомендуємо завітати на ринок «Вернісаж», де можна придбати сувеніри ручної роботи, картини зі львівськими пейзажами, надзвичайно красиві прикраси і вишивані сорочки та рушники.

Прощання з містом Лева. Трансфер на залізничний вокзал.

Повернення додому.

 

* Перелік факультативних екскурсій (обов”язкове попереднє замовлення):

- Пивний тур "ЛЬВІВСЬКЕ ПИВО СУПЕРКЛЯСА" - Не знати пива - не знати радощів! - так колись говорили у стародавньому Світі. Пивний тур "Львівське пиво суперкляса" подарує незабутні враження та купу радощів!

Тривалість екскурсії - 3 години. Ціна 100 грн./особа.

У вартість не включені дегустації у пабах та пивних ресторанах

- Автобусна екскурсія по Золотому кільцю Львівської області – відвідування замків в Олесько, Підгірцях, Золочеві.

Тривалість екскурсії – 09.00-18.00. Ціна 300грн./особи.

Вхідні квитки: Олеський замок - 45грн./дорослі, 30грн./студенти, 9 грн./діти, Підгорецький замок - 30грн./дорослі і студенти, 9грн./діти, Золочівський замок - 45грн./дорослі, 30грн./студенти, 9 грн./діти.

- Екскурсія-феєрія “Нічна варта Львова” - бургомістр розповість про маловідомі факти та легенди Львова, а також, під світло ліхтаря, проведе вуличками та двориками, які самостійно знайти майже неможливо.

Тривалість екскурсії - 2 години. Ціна 250 грн./особа.

До нових зустрічей!!!

Вартість програми вказана в гривнях з особи

при проживанні в 2х, 3х - місних номерах 2018-2019р

Готель

Вартість програми з особи

«Львів»

3999 грн

«Наталі 18»

5800 грн

«Євроготель»

5960 грн

«Цісар»

5200 грн

«Власта»

1730 грн

Хостел

Вартість програми з особи

«Dream Home Hostel»

2500 грн

«59 Avenue Hostel»

2300 грн

 

Вартість новорічного банкету:

Готель «Львів»

2000 грн/ос (обов`язково)

Готель «Наталія 18»

1200 грн/ос

Готель «Євроготель»

3000 грн/ос


 

У вартість входить:

У вартість не входить:

• Трансфер Вокзал-готель; готель-вокзал
• Проживання в обраному готелі
• Сніданки
• Екскурсія «Новорічними вуличками міста Лева»
• Екскурсія «Зимова казка міста Лева»
• Послуги гіда-екскурсовода

• Вхідні квитки в туристичні об’єкти
• Додаткове харчування
• Факультативна екскурсія «Новорічний Львів з ароматом кави»- 80 грн/ос
• Факультативна екскурсія «Львів крізь віки» - 150 грн/ос
• Новорічна програма
• Особисті витрати
• Проїзд у громадському транспорті


НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить  НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ В МІСТІ ЛЕВАУвеличить 


Отзывы:

Ваш отзыв может быть первым.

Написать отзыв