Загран паспорт Мариуполь

ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕ

ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕУвеличить

Версия для печати  
Задать вопрос  

Вихідні у Львові

 Даты поездки под запрос организованных групп

День 1

Приїзд до Львова. Зустріч представником фірми. Трансфер в готель.
Оглядова екскурсія «Знайомство зі Львовом». Під час цієї екскурсії Ви побачите розкішний ансамбль собору Св. Юра – шедевр барокової архітектури, один із центрів греко-католицької церкви в Україні; Львівський університет – один із найстарших навчальних закладів в Україні, що розташувався в будівлі колишнього галицького Сейму; Високий замок – овіяне легендами місце заснування Львова, з якого відкривається захоплива панорама міста; Личаківський цвинтар – пантеон слави, краси, вічності та мистецтва.
Обід.
Пішохідна екскурсія «Вулицями стародавнього Львова». Під час цієї екскурсії Ви пройдете територією міста, що зараз входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. На Вас чекають: незабутня площа Ринок – серце середньовічного Львова, де кожна із споруд є безцінною пам'яткою архітектури XV-XVII ст.; Аптека-музей (відвідання за бажанням), палац Корнякта, Римо-католицький кафедральний собор, каплиці Кампіанів та Боїмів, Ратуша (за бажанням можна піднятися на вежу), вірменський квартал із стародавньою вірменською церквою, Королівський та міський арсенали (відвідання Музею-арсеналу за бажанням), Домініканський собор, Оперний театр, центральний проспект Свободи. Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці. 
Рекомендуємо відвідати найбільший в західній Україні аквапарк «Пляж»  (від 25 грн).
Ночівля.

День 2

Виселення з готелю.
10:00 – Найвідоміші замки Львівщини чекають Вас на виїзній екскурсії «Замками Галичини».
Приїзд до Олеського замку – найстаршого в Західній Україні. Замок є видатною пам'яткою архітектури та історії XIII-XVIII ст. Ця давньоруська фортеця, яка із плином часу стала резиденцією польських магнатів була перебудована в стилі італійського ренесансу. Тут народився та потім часто мешкав король Польщі Ян III Собеський, який і зібрав велику колекцію творів мистецтва. Зараз у замку-музеї зібрано сотні унікальних творів живопису та скульптури X-XIX ст.
Переїзд до Підгорецького замку – одного із найвідоміших та найгарніших замків України. Це визначна пам'ятка пізньоренесансної архітектури. До замкового ансамблю входять: бароковий костел 1752-1766 рр., в'їзна брама та парк XVIII ст. зі старими липами. Палац оточений ровами і валами. Зараз замок перебуває на реставрації, але навіть в такому стані він викликає захоплення.
Переїзд до Золочівського замку. Замок у Золочеві споруджено у 1630-х рр. на зразок цитаделі з бастіонами. На подвір'ї замку стоять пізньоренесансний Великий палац і унікальний Китайський палац із східною атрибутикою, де можна ознайомитись із колекціями творів мистецтва та ужиткових речей Єгипту, Японії, Туреччини, Індії, Персії... Ніхто не знає звідки на подвір'ї замку взялися два дивні камені XIII-XV ст. із закодованим написом, текст якого ще нерозгадано. Можливо, саме Вам це вдасться! Повернення до Львова (орієнтовно 18:00). 
Вечеря.
Трансфер на вокзал.
 Від'їзд. 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

 Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

ВАРТІСТЬ:

Кількість осіб

Хостел

Готель «Перлина»

15+1

395

460

20+2

345

410

30+3

315

380

40+4

280

350

У вартість туру входить:

 •  
  • зустріч на вокзалі;
  • трансфер «вокзал-готель»;
  • екскурсії згідно програми;
  • транспортне обслуговування;
  • проживання;
  • обід (у 1 день) та вечеря (у 2 день);
  • трансфер «готель-вокзал» (якщо група їде на вокзал відразу після вечері)

У вартість туру не входить:

 •  
  • факультативні програми та розваги;
  • вхідні квитки;
  • проїзд громадським транспортом. 

ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕУвеличить  ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕУвеличить  ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕУвеличить  ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕУвеличить  ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕУвеличить  ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕУвеличить  ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕУвеличить  ВЫХОДНЫЕ ВО ЛЬВОВЕУвеличить 


Отзывы:

Ваш отзыв может быть первым.

Написать отзыв