Загран паспорт Мариуполь

Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"

Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить

Версия для печати  
Задать вопрос  

«ЧАЙКА», БАЗА (САДИБА) ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ

«Чайка» гостинно привітає Вас в своїй садибі, яка розташована на березі річки Чайка (рукав Дніпра) в мальовничому місці Голопристанщини за 35 км від м. Херсон (по трасі) і за 12 км від обласного центру (по воді).

Провідна концепція проекту – відпочинок людини у середовищі, що відновлює дух, притаманний природі Таврії. На базі зеленого туризму «Чайка» господарі Вам запропонують відпочити на сіннику, порибалити, відвідати музей, а прогулянка на човні по плавням та протокам Дніпра не залишить байдужим нікого. Гола Пристань багата на сонячне тепло і добрі посмішки людей, а ще – на виноград та кавуни. Та й до моря година їзди. А якщо Ви завітаєте на садибу та скоштуєте український борщ з пампушками чи козацьку кашу, то неодмінно захочете лишитися тут надовше. З кожного б вікна садиби відкривається чудовий краєвид – р. Чайка, р. Конка, Боброве озеро – заказник, розташований по берегам протоки Чайка дельтової зони річки Дніпро на околиці міста Гола Пристань та природні ландшафти. «Боброве озеро».

Садиба «Чайка» пропонує відвідувачам:

- готель із сучасними та в стилізованими під 19 століття номерах;

- сінник зі свіжоскошеною травою;

- активний відпочинок на воді: байдарки, водяні велосипеди, човни;

- спортивний відпочинок на стежині перешкод, гру наших дідів – «городки»;

- дитячий майданчик та різноманітні програми відпочинку, навіть існує «слизький» волейбол;

- квітник;             - дендрарій;                - кафе;                  - літні намети;

- цифрове фото, музичний та мультимедійний супровід.

Музей старожитностей та українського побуту

На території бази зеленого туризму «Чайка» можна відвідати музей, де власноруч спробувати стародавні українські ремесла та відчути смак стародавньої праці. Однією з родзинок музею є дерев’яні старовинні корита які за легендою належать сімї Аріни Родіонівни – няні А. С. Пушкіна.

Полювання

Полювання проводиться на воді – на пернатих ( качки, гуси, кулики) та на суходолі: на пушних ( вовк, лисиця, єнот, заяць-русак) та на гуся, голуба. На вибір мисливців можливе розміщення: в палатці в мисливському господарстві, в приватній садибі з усіма зручностями, в готелі з різним рівнем комфорту, в своїх засобах (палатка, кемпінг).

Рибалка

Рибалка в пониззі Дніпра та його притоках проходить в основному на відкритих водних просторах, а також на території рибацько-мисливських господарств.

Сезон: Цілий (за винятком з 15 квітня – по 15 червня коли «заборона», але вудкою з берега – ніхто не забороняє). Розміщення на вибір рибаків: в палатці на острові, в приватній садибі – рибальський будиночок з усіма зручностями, в готелі з різним рівнем комфорту, в своїх засобах (палатка, кемпінг).

Весілля на садибі

В садибі є можливість відсвяткувати весілля на один або два дні. Проте кількість людей не повинна перевищувати 60 чоловік. Кваліфіковані кухарі зуміють здивувати Вас специфікою «національної кухні», та виконають майже будь-яке замовлення. За вашим бажанням весілля можна провести з легким «українським акцентом».

Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить  Экскурсионный тур "ХУТОРЯНСЬКИ ПОСИДЕЛКИ"Увеличить 


Отзывы:

Ваш отзыв может быть первым.

Написать отзыв